ne 1.5.2011 |

Hosty z Hranic jsme porazili 24:20 (12:11)

Dnes bylo velice důležité uhájit domácí tvrz a nepřipustit další bodovou ztrátu. To by se nám totiž první trojka vzdálila a boj o některou z medailí by tak byl velmi komplikovaný. Včera totiž porazila doma Dukla Lovosice a také Plzeň zúročila domácí prostředí k poražení Zubří. Tím se vrátila do boje o medaile i ona.

Vstup do utkání jsme měli lepší my než hosté. Ti se sice ujali vedení 1:0, ale pak se rozstřílel Radek Kružík a začal úřadovat v obraně Hranic. Z prvních 5 branek vstřelil čtyři on sám! Vytvořili jsme si tak náskok tří branek. V 11. minutě to bylo 6:3 a ve 14. minutě 7:4. Pak jsme ale na chvíli polevili a dovolili hostům kontrovat. Ti totiž nejenom, že se dotáhli ale dokonce se na chvilku ujali vedení - 10:9 ve 28. minutě. Koncovka pak ale vyšla zase našim. Po přesných trefách Chudoba a Kružíka jsme šli do šaten s vedením 11:10.

Na začátku druhého poločasu se rozstřílel Krzysztof Lyžwa a také jeho zásluhou jsme si vytvořili znovu náskok. Ten jsme ale tentokrát neprohospodařili a udrželi jsme jej až do konce.

Pozitivem dnešního zápasu byl určitě výkon Radka Kružíka, který se stal autorem 9 branek a odehrál určitě nejpodařenější zápas v letošní sezoně. V brance podal velmi dobrý výkon i Lubo Drápal. Naopak se potvrdilo to, že se v poslední době vůbec nedaří našim křídelníkům. Dnes jedinou branku z prostoru křídla zaznamenal Radim Chudoba. Ostatní se nedokázali ani jednou prosadit! To se musí pro příští utkání nadstavby určitě změnit. Hned příští víkend totiž hrajeme na Dukle a ta včera prokázala, že má výbornou formu.