ne 24.11.2013 |

Nedokázali jsme vyhrát v Přerově

Sice jsme věděli, že Přerov, přesto že byl v tabulce poslední, dokáže na své palubovce potrápit i lepší týmy, ale na vítězství jsme si věřili a chtěli jsme si odvézt dva body, tak důležité v letošní vyrovnané soutěži. Náš výkon ale tomu neodpovídal a dva body jsme tak bohužel přenechali domácím.

V sestavě nám pořád chybí pilíř obrany Libor Hanisch a možná i to se podepsalo na počtu obdržených branek.

Začátek přesto nebyl z naší strany špatný. Ujali jsme se po osmi minutách vedení 5:2 a domácí byli pod tlakem. Z toho se ale záhy dostali a dokázali stav srovnat. V 18. minutě dokonce šli poprvé do vedení, po sérii tří branek v řadě (11:10). A bohužel to nebyla poslední podobná série branek v naší síti. Ale nepředbíhejme - na první vedení Přerova jsme ještě dokázali reagovat brankami Vučkoviče a Vanča. Získali jsme tak vedení zpět, bohužel ne nadlouho. Závěr poločasu a začátek druhého se proměnil v naši černou můru. Od 24. do 36. minuty jsme nedokázali skórovat a byli to domácí, kteří v tomto úseku hry získali rozhodující náskok. Trefili se dokonce osmkrát v řadě a my nedokázali kontrovat ani jednou. Chybovali jsme jak v obraně tak v útoku, kde jsme nedokázali proměnit ani nejvyloženější šance.

Tento šestibrankový náskok jsme už nedokázali stáhnout. V 50. minutě svitla přece jen malá naděje. Dotáhli jsme se na čtyřbrankový rozdíl (27:23), ale blíž už to nešlo. Sice se rozchytal Schams v naší brance ale naše střelecká nemohoucnost pokračovala dál a tak jsme šance, které si hráči vybudovali po jeho zákrocích, zahazovali jak na běžícím páse. Dnes nám prostě nebylo dáno vyhrát a body zůstaly v Přerově. Pomohli jsme tak domácím k tomu, že se odlepili od posledního místa tabulky, když předstihli Kopřivnici.