pá 3.6.2011 |

Poslední utkání sezóny jsme vyhráli

Se sezónou 2010/11 jsme se rozloučili vítězstvím. Vyhráli jsme totiž v Hranicích 26:23 a teď už jen budeme čekat na výsledek zítřejšího utkání Zubří - Plzeň, které rozhodne o držiteli bronzové medaile. O tu zlatou si to rozdají v nedělním televizním utkání Lovosice a Dukla.

Karviná minimálně do zítřejšího večera, kdy se utká Zubří s Plzní, udržela naději na bronzovou příčku v ZUBR Extralize. Začátek se lépe vydařil domácímu celku, který získal vedení 5:3 (9.minuta). O deset minut později ale Karviná svou čtvrtou brankou v řadě otáčela skóre na 9:8 ve svůj prospěch a až do poločasu byl stav vyrovnaný s maximálně jednogólovým rozdílem. Také vstup do druhého poločasu vyšel lépe Hranicím, které třemi góly otočily nepříznivé poločasové skóre na 16:14. V další čtvrthodině se ale hraničtí dokázali prosadit již jen třikrát, zatímco Karviná kontrovala hned devíti brankami. Tím získala pětigólové vedení 23:18 a vítězství i přes tříbrankovou sérii domácích v závěru udržela až do konce. Nyní jí nezbývá nic jiného než čekat na výsledek zítřejšího duelu v Zubří, ve kterém by jí k medaili musela pomoci Plzeň svým vítězstvím nad týmem Valachů.