ne 29.5.2011 |

Rozloučili jsme se s vámi výhrou

V dnešním nelehkém utkání jsme chtěli vyhrát, abychom se s vámi, našimi věrnými fanoušky, rozloučili výhrou. A to e nám i přes hodně nepodařený začátek podařilo. Bodově jsme se tak zase dotáhli na Zubří a v posledním kole si to ještě na dálku rozdáme o třetí místo právě se Zubřany. My hrajeme Hranicích a Zubří bude doma hostit Plzeň.

Lovosičtí měli výborný začátek, i přesto, že v jejich sestavě chyběli zkušení Šuma s Berkou, kteří mají zdravotní problémy. Naši hráči se totiž, jako v poslední době téměř vždy, rozehrávali velice pomalu. První naši branku dával až v páté minutě Chudoba a to už snižoval na 1:3. I nadále jsme měli velký problém se prosadit a když už jsme vystřelili, hostující brankář Kylíšek vše likvidoval. Tento stav naštěstí netrval dlouho. Přece jen jsme zlepšili hru, rozstřílel se Radek Kružík a pomalu jsme stahovali. Poprvé jsme srovnali na 7:7 v patnácté minutě a od té doby, až do poločasu, jsme se s hosty přetahovali o každou branku.

Ve stejném duchu hra pokračovala i v prvních deseti minutách druhé půle. Ve 40. minutě jsme opět srovnávali na 17:17 a v těchto chvílích se zápas "lámal". V naší brance se rozchytal k výbornému výkonu Kuba Lefan (chytil i sedmičku Motlovi) a jeho kolegové v útoku dokázali Lefanovy zákroky přetavit v branky do sítě Lovosic. Během osmi minut, kdy Kuba zavřel branku jsem vstřelili šest branek a utekli tak hostům na 22:17.

Ale ani v tomto utkání jsme nedotáhli výborně rozehraný zápas v poklidu do konce. Přišel zase útlum, tak jako už mnohokrát předtím a hosté toho dokonale využili k zdramatizování koncovky. Dotáhli se totiž až na jedinou branku a před koncem měli dokonce míč ve svých rukou a možnost vyrovnat. To se už jim ale nepodařilo a naši hráči uhájili nejtěsnější vítězství.