st 3.12.2003 |

Zápas Prešov - Karviná

Tatran Prešov včera přivítal na své palubovce Baník Karviná. Tento duel byl jasným tahákem 16. kola což taky nasvědčuje návštěva 1900 diváků. Skvělé slovenské publikum hnalo své hráče od začátku utkání kupředu a pomohlo tak Prešovu k perfektnímu vstupu do utkání kdy v 6 minutě vedli domácí již o čtyři branky (5:1). V prvním poločase ještě stačili karvinští hráči s rozjetým Prešovem držet krok, ale na hráčích bylo jasně vidět fyzickou únavu z posledních těžkých duelů. Poločas tak skončil 18:13. Ve druhé půli hledali hosté marně recept na výbornou domácí obranu. Prešov si tedy lehce poradil na domácí palubovce s unaveným lídrem tabulky vysokým brankovým rozdílem 33:24. Utkání poznamenalo zranění Tomáše Heinze v 5. minutě první půle. Doufejme, že se naši hráči stihnou fyzicky i duševně srovnat na důležitý zápas se Švédy.