Český pohár
út 15.12.2015 | Redakce

V Českém poháru vyzveme Zubří

V neděli 13.12.2015 se v poločase TV utkání Lovosice - Frýdek Místek losovaly čtvrtfinálové dvojice Českého poháru mužů. Nám přisoudil opět tradičního soupeře, se kterým jsme nedávno dokázali vyhrát v rámci extraligy. Můžeme se tak těšit třicátého ledna na odvetu.

Extraligové týmy poprvé zasáhly do bojů v Českém poháru od třetího kola a náš soupeř z něho postoupil přes Bohunice po hladkém vítězství 35:12. V osmifinále už mělo zubří o poznání těžšího soupeře. Utkaly se totiž o postup s extraligovou Kopřivnicí. ale ani ta pro valachy neznamenala významnější překážku. vyhráli totiž 34:21.

Náš tým nepostoupil až tak přesvědčivě přes dva prvoligové soupeře, kteří v obou případech s námi drželi krok v prvním poločase a my rozhodli až v tom druhém. Ve třetím kole jsme vyhráli v Ostravě s místním Sokolem 35:28 (15:15) a v osmifinále jsme přivezli postup z Bystřice pod Hostýnem. Tak bylo skóre 38:25 (18:17).