Příprava už jede naplno
18.07.2019  |  Ivo Dudek

Příprava už jede naplno

O tom, jak bude příprava probíhat ale také například i o případných změnách v kádru týmu jsme si popovídali s trenérem Markem Michaliskem

Pane trenére, už jste začali naplno s přípravou?

Samozřejmě. Od úterý jsme v Polské Ustroni, kde nám domácí vytvořili perfektní podmínky pro přípravu. Máme k dispozici vhodné prostory, hřiště i bazén a tak vše běží hladce. Začínáme samozřejmě fyzičkou, ale máme tady i tělocvičnu a tak aspoň dvakrát za ten týden bychom už chtěli vzít do rukou míč a začneme nějaké herní věci.

Jak bude vypadat další příprava?

Po návratu z Beskyd budeme pokračovat s přípravou doma. První přípravné utkání nás pak čeká v Opole dne 26. 7. a o pár dní později, dne 31. 7. v 18:30 budeme hrát už na domácí palubovce s polským Piotrkówem.  Doma se představíme poté i v pátek druhého a poté v neděli čtvrtého srpna. To budeme hostit tým z Drážďan, účastníka druhé bundesligy. Hned na to, dne 7.8. pojedeme k dalšímu přípravnému zápasu do Zabrze.  V druhé půlce srpna se budeme připravovat venku. 16. a 17. srpna budeme hrát hned dvakrát ve Vídni a 21. srpna pojedeme na herní soustředění do Slovinska. Poslední roky jsme jezdili do Chorvatska a to letos trochu měníme. Budeme nedaleko Celje a v rámci soustředění odehrajeme celkem šest kvalitních utkání. Z toho tři na turnaji ve zmíněném Celje, kam jsme dostali pozvánku.

Domů bychom se měli vrátit 28. srpna a hned další víkend nás čeká start extraligy. Osmého srpna startujeme v derby s Frýdkem Místkem. Vzhledem k tomu, že i druhé utkání odehrajeme venku na palubovce Jičína tak se na domácí palubovce představíme až v kole třetím dne 22. 9. 2019.

https://www.hcb-karvina.cz/foto_kar/prvni_trenink_pred_novou_sezonou/IMG_3477.JPG

Fanoušky určitě bude zajímat, jak to vypadá s kádrem pro novou sezónu. Jsou nějaké novinky?

Kádr ještě není definitivní a nějaká jména se ještě dolaďují. Ale něco přece jen víme. Opustil nás Tymek Piątek, který zamířil do Švýcarska a na limitovaný přestup do Hranic odešel Honza Mucha. To jsou zatím jediné definitivní odchody.  Na hostování do Litovle odchází loňští dorostenci Růža, Zamarski a Noworyta. Budou se s námi připravovat, ale aby získali větší herní minutáž, tak jsme je pustili.

A nějaké příchody?

Do přípravy se zapojili i některé nové tváře. Z Nového Veselí přišel Ondra Skalický, místo Tymka Piątka k nám přišel ze Zabrze Bělorus Yuri Gromyko. Přichází i mladičký Polák, levák Artur Urbański  z Piotrkówa a z Lovosic zkušený Vašek Franc, který by měl zejména posílit obranu.

Ale jak už jsem řekl dříve, ještě není kádr uzavřen a definitivně bude známo vše tak do čtrnácti dnů. Je možné, že nás ještě někdo opustí. Někteří kluci mají zajímavé nabídky, tak uvidíme. A není vyloučený ani ještě nějaký příchod. Poté co bude kádr uzavřen, tak vše představíme na tiskové konferenci.

AKTUÁLNĚ

První z dvojutkání s Drážďany pro nás

02.08.2019

V dnešní přípravě jsme porazili Drážďany 31:28. Odveta nás čeká v neděli.


Známe svého soupeře v Challenge Cupu!

16.07.2019

Los nám přisoudil izraelský Holon Yuvalim HC.


Předprodej ukončen!

22.05.2019

Předprodej vstupenek na dstředeční utkání byl ukončen! Včera v 18.00 hod. bylo prodáno 70% vstupenek z celkové kapacity haly! Dle pravidel musí být zbylých 30% k dispozici v den zápasu v pokladně haly. Ta bude dnes otevřená od 15.00 hod. Děkujeme ...JSME BANÍK!


Pojeďte v neděli do Plzně!

15.05.2019

V neděli v 5:07 jede Fan Club spojem SC 516 do Plzně na finálové utkání! Ten kdo se chce přidat a podpořit kluky v Plzni si musí jízdenku + místenku zajistit sám. Zpátky se pojede vlakem R771 v 16:20 a příjezd do Bohumína je v 22:03 hod. ...JSME BANÍK!


Pojeďte nás podpořit do Frýdku Místku

25.03.2019

V sobotu 30.3.2019 hrajeme třetí utkání čtvrtfinále ve FM. Pojeďte námi! Vedení klubu společně s fanklubem vypravují autobus. Odjezd je v 15:30. Cena autobusu je symbolických 50 korun plus vstupenka ve FM. Míst už není moc volných a tak se přijďte, nejpozději do čtvrtku, přihlásit na vrátnici haly.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Koupíte si na novou sezónu permanentku?

 
 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA