HCB Karviná
mládež
st 26.5.2010 | Ivo Dudek

Mistrovství ČR mladších dorostenců pro rok 2010

Letošní přebory o mistra republiky v kategorii mladších dorostenců se pořádá v nedaleké Kopřivnici. Jako každoročně se jej zúčastní nejlepší dva celky z české a nejlepší dva z moravské skupiny první ligy mladšího dorostu. Z české skupiny se kvalifikovaly týmy HBC Jičín a Lokomotivy Plzeň. Z moravské části postupujeme tradičně my a trochu netradičně tým domácích.

V české skupině ligy mladšího dorostu si počínali velmi suverénně hráči HBC Jičín, kteří prošli soutěží bez ztráty bodu! I druhé místo týmu Loko Plzeň bylo jistě zasloužené - třetí v pořadí byla Dukla se ztrátou 4 bodů.

Moravskou skupinu vyhráli naši dorostenci, kteří si sice nepočínali tak suverénně jako kolegové z Jičína, nicméně o našem vítězství nemohlo být pochyb - měli jsme náskok tří bodů na druhou Kopřivnici. Právě postup Kopřivnice je do jisté míry překvapením. Vystřídala totiž po dlouhé době na přeborech letos třetí Zubří. To ztratilo na kopřivnické dva body. Naposledy se stalo, že na přebory postoupil z Moravy s námi někdo jiný než Zubří v roce 2004, kdy si přebory zahrály Vítkovice.

Kopřivnice určitě není daleko a tak neváhejte a přijďte podpořit naše mladé hráče v obhajobě loňského titulu mistra ČR!

Časový harmonogram přeborů o mistra ČR:

Sobota

08:30 hod. HCB OKD KARVINÁ – TJ LOKOMOTIVA M.A.T. PLZEŇ
10:00 hod. SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ
10:45 hod. KH KOPŘIVNICE – HBC JIČÍN
16:00 hod. TJ LOKOMOTIVA M.A.T. PLZEŇ – HBC JIČÍN
18:00 hod. HCB OKD KARVINÁ – KH KOPŘIVNICE

Neděle

09:00 hod. KH KOPŘIVNICE – TJ LOKOMOTIVA M.A.T. PLZEŇ
11:00 hod. HBC JIČÍN – HCB OKD KARVINÁ
13:00 hod. SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ