HCB Karviná
Juniorské týmy
ne 20.8.2017 | Redakce

Konečné výsledky turnaje dorostů Karviná Cup 2017

Přinášíme vám jednak výsledky ale také i konečné pořadí a nejlepší hráče obou kategorií.


Pátek 18.8.2017
13:00  kat.B  Karviná - Zabrze 31 : 21
14:00  kat.A  Malacky/Stupava - F.M. 23 : 29
15:00  kat.B  Malacky/Stupava - F.M. 22 : 21
16:00  kat.A  Karviná - Ostrava 32 : 21
17:00  Zahájení turnaje 
17:30  kat.B  Topolčany - Prešov 24 : 24
18:30  kat.B  Karviná - Malacky/Stupava 32 : 22
19:30  kat.A  Ostrava - Topolčany 25 : 35   

Sobota 19.8.2017:

08:30  kat.A  Karviná - F-M 22 : 23
09:30  kat.B  Karviná - F-M 24 : 23
10:30  kat.B  Zabrze - Prešov 20 : 23
11:30  kat.A  Ostrava - F- M 17 : 32
12:30  kat.B  F-M - Prešov 14 : 23
13:30  kat.B  Malacky/Stupava - Topolčany 20 : 26
14:30  kat.A  Ostrava - Malacky/Stupava 18 : 25
15:30  kat.A  Karviná - Topolčany 24 : 27
16:30  kat.B  Zabrze - F-M 21 : 25
17:30  kat.B  Karviná - Topolčany 30 : 22
18:30  kat.B  Malacky/Stupava - Prešov 13 : 24
19:30  kat.A  Malacky/Stupava - Topolčany 22 : 26

Neděle 20.8.2017:

08:30  kat.B  Zabrze - Topolčany 22 : 24
09:30  kat.B  Karviná - Prešov 27 : 18
10:30  kat.A  Karviná - Malacky/Stupava 27 : 18
11:30  kat.B  Zabrze - Malacky/Stupava 24 : 26
12:30  kat.A  F-M - Topolčany 21 : 17
13:30  kat.B  F-M  - Topolčany 31 : 24
14:30  Zakončení turnaje

Konečné pořadí mladších dorostenců:

                          bodů    skóre
1. SKP Frýdek Místek        8    106:79
2. HK Agro Topolčany        6    105:93
3. HCB Karviná              4    105:89
4. Strojár Malacky/Stupava  2    88:110
5. Sokol Ostrava            0    81:124            

Nejlepší brankář: Samuel Fabry - HK Agro Topolčany
Nejlepší střelec: Jakub Rumien - HCB Karviná (40 br.)
Nejlepší hráč:    Jakub Ondrušík - SKP Frýdek Místek
 
Konečné pořadí starších dorostenců:

                          bodů    skóre
1. HCB Karviná             10    144:106
2. Tatran Prešov            7    110:98
3. HK Agro Topolčany        5    120:127
4. Strojár Malacky/Stupava  4    103:127
5. SKP Frýdek Místek        4    114:114
6. Górnik Zabrze            0    108:129   

Nejlepší brankář: Adam Králik - HK Agro Topolčany
Nejlepší střelec: Jakub Kraina - HCB Karviná (37 br.)
Nejlepší hráč:    David Růža - HCB Karviná